Hurtownia czapek z daszkiem — oszczędzaj pieniądze na promocyjnych kampaniach marketingowych, kupując hurtowo

Kupowanie hurtowych czapek z daszkiem może zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy, jeśli chcesz kupić więcej niż jedną czapkę dla drużyny sportowej, na imprezę promocyjną lub do odsprzedaży. Wycinając sprzedawcę, możliwe jest posiadanie tej samej różnorodności czapek, które można znaleźć w dużym sklepie, bez konieczności płacenia marży za czapki. Zakup hurtowy nie jest jednak pozbawiony wad. W zależności od tego, gdzie nabywasz czapki, możesz nie mieć tak dużej różnorodności lub możliwości dostosowywania, jak w przypadku zakupu za pośrednictwem dedykowanego sprzedawcy detalicznego.

visit https://blackbridgebowl.com/2020/09/01/przekaz-reklamowy/

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę przy zakupie hurtowych czapek z daszkiem, są potrzebne dostosowania. Jeśli zamierzasz dodać logo do czapki, będziesz musiał udać się do producenta, który może wykonać tę pracę za Ciebie. Jednak ci producenci są zwykle ograniczeni do sprzedawców detalicznych lub tych, którzy mogą dostarczyć wystarczająco duże zamówienie, aby uzasadnić użycie ich maszyn fabrycznych. W przypadku dużych imprez promocyjnych jest to często bardzo łatwe. W przypadku mniejszych drużyn baseballowych lub softballowych nie jest to tak realistyczne. Jednak w zależności od sezonu, w którym kupujesz czapki, lub jeśli wiesz, że będziesz potrzebować tego samego stylu czapek na przyszłe sezony sportowe, liderzy zespołów mogą kupować te czapki od producentów z opcjami dostosowywania po cenach bardzo zbliżonych do hurtowych bez konieczności udawania się do sprzedawca detaliczny.

Jeśli nie zależy Ci na tym, jakie logo znajduje się na czapce, lub chcesz kupić tylko kilka czapek, istnieje możliwość hurtowego zakupu czapek z daszkiem bez konieczności kupowania setek czapek w celu uzyskania okazji. Nierzadko zdarza się, że masowe zamówienia czapek i artykułów do użytku promocyjnego lub sportowego są sprzedawane ogółowi społeczeństwa za ułamek ceny, za którą sprzedałby je standardowy sprzedawca. Sprzedając czapki popularnych marek w cenach hurtowych, marki mogą cieszyć się reklamami swoich towarów. Często jest to warte utraty marży zysku. Dzięki kampaniom reklamowym na dużą skalę, takim jak hurtowe ustalanie cen na czapki, firmy mogą promować swoje produkty, podczas gdy ty możesz kupić czapki dobrej jakości za ułamek tego, co zwykle by cię kosztowało. Ceny rynkowe włókien naturalnych mogą również drastycznie zmienić cenę czapek z daszkiem, ponieważ niższe koszty produkcji skutkują niższymi cenami hurtowymi.

Jedną rzeczą do rozważenia przy zakupie hurtowych czapek z daszkiem jest to, czy chcesz czapki dopasowane, czy regulowane. W przeciwieństwie do regulowanych czapek, które są wytwarzane luzem, a następnie dostosowywane za pomocą logo po wyprodukowaniu, dopasowane czapki są projektowane tak, aby pasowały do określonej wielkości głowy. Z tego powodu zazwyczaj nie są one przeznaczone na imprezy promocyjne, na których nie jest pewne, jaki rozmiar głowy będą mieli nowi właściciele. Chociaż możliwe jest wykorzystanie prawa średnich do określenia, który rozmiar czapek najlepiej sprawdzi się w promocji, czapki z daszkiem często są szyte na zamówienie, co czyni je droższymi i rzadziej spotykanymi w cenach hurtowych. Dopasowane czapki są zazwyczaj zarezerwowane dla zespołów osiągających wysokie wyniki lub dla zespołów ze sponsorami, którzy pomagają pokryć dodatkowe koszty czapek.

Scroll to Top